+420 603 361 782 hrubes@chis.cz
pp plus

Odběrové Křeslo Plasma PP plus

kreslo2

Odběrové Křeslo plasma PP s infúzním stojanem

kresloNP

Křeslo plasma ND

kresloikardiak.jpg

Odběrové a infúzní Křeslo KARDIAK

kresloikardiakstojan1

Odběrové a infuzní Křeslo  Kardiak s infuzním stojanem stavitelným

Křeslo Plasma ND

Křeslo Plasma ND je plně elektricky polohovatelné křeslo určené pro široké užití ve zdravotnictví, a to především k podávání infúzí a odběru krve.

Křeslo bylo konstruováno tak, aby poskytovalo maximální komfort pacientovi (dárci krve) a zároveň byl brán na zřetel i komfort obslužného personálu.

Jednotlivé díly křesla lze na sobě nezávisle polohovat. Antišokovou trendelenburgovu polohu lze dosáhnout i stisknutím jednoho příslušného tlačítka na ovladači. Křeslo lze polohovat i výškově. Anatomicky tvarované područky jsou polohovatelné všemi směry (3D).

kresloNP
plasma set 1

Odběrové křeslo Plasma PP

Polohovací křeslo Plasma-PP je určeno k širokému použití ve zdravotnictví, především však bylo koncipováno pro odběr krevní plasmy. Díky mimořádně vhodnému sklonu sedáku a nastavitelnosti poloh zádového a nožního dílu je křeslo velmi pohodlné, což ocení především dárce při plasmaferéze, nebo pacient při podávání delších infúzí. Samostatně polohovatelné části, zádová opěra a podpěra dolních končetin, jsou snadno nastavitelné jak personálem, tak sedícím dárcem, či pacientem. Při kolapsu dárce nebo pacienta je možno křeslo polohováním velmi rychle uvést do pozice trendelenburg.

Tvarované područky pod horní končetiny jsou stavitelné ve všech směrech. Křeslo je konstruováno tak, že při polohování nedochází ke změně vzdálenosti paže od područky.

Křeslo je vybaveno snadno dostupným košem na odkládání osobních věcí dárce, či pacienta.

Odběrové křeslo Plasma PP plus

Křeslo plasma PP plus je určeno pro široké užití ve zdravotnictví, a to především k podávání infúzí a odběru krve.

Křeslo bylo konstruováno tak, aby poskytovalo maximální komfort pacientovi i při podávání několikahodinových infuzí.

Jednotlivé díly křesla lze na sobě nezávisle polohovat, a to až do antišokové polohy. Anatomicky tvarované područky a všemi směry polohovatelné područky křesla při polohování zachovávají stejnou polohu vůči sedáku, a tím umožňují polohování, až do antišokové pozice, bez nutnosti manipulace s paží dárce či pacienta. Součástí křesla je i koš na osobní věci pacienta.

Křeslo je možno dovybavit integrovaným infuzním věšákem, nebo elektrickými motory k polohování.

pp plus
kreslo2

Odběrové křeslo Plasma PP 
s infúzním stojanem

Křeslo plasma PP s infuzním stojanem je určeno pro široké užití ve zdravotnictví, a to především k podávání infúzí a odběru krve .

Křeslo bylo konstruováno tak, aby poskytovalo maximální konfort pacientovi i při podávání několikahodinových infuzí. Jednotlivé díly křesla lze na sobě nezávisle polohovat, a to až do antišokové polohy.

Součástí křesla je i koš na osobní věci pacienta. Anatomicky tvarované područky jsou polohovatelné všemi směry (3D).
Integrovaný infuzní věšák usnadňuje úklid kolem křesla a významě šetří místo.
Infuzní věšák je možno použít na obou stranách křesla.

Odběrové a infúzní křeslo KARDIAK

Infúzní křeslo je určeno pro široké užití ve zdravotnictví, a to především k podávání infúzí
a odběru krve.

Dvě plynové pružiny umožňují na sobě nezávislé polohování zádového a nožního dílu až do antišokové pozice, a to jak obslužným personálem, tak pacientem.

Tvarované područky jsou polohovatelné všemi směry (3D). Integrovaný infuzní stojan  usnadňuje úklid kolem křesla a výrazně šetří místo. Infuzní stojan je možno použít na obou stranách křesla

kresloikardiak
kresloikardiakstojan

Odběrové křeslo infuzní Kardiak s infuzním stojanem stavitelným

Možnosti křesla: Na sobě nezávislé polohování zádového a nožního dlu. Polohování až do antišokové pozice. 3D polohovatelné područky s ergonomickým „korýtkem“ na paži.

Integrovaný infuzní stojan s možností výškového nastavení možno použít na obou stranách křesla, a to pouhým přetočením v pozici sed (viz obr. níže). Křeslo je možno na přání zákazníka vybavit kolečky s brzdou.

Praktický design

Elegantní, nadčasový i praktický design
nábytku a vybavení.

1

Standardní rozměry

ve standardních rozměrech
i v rozměrech na přání - včetně úprav.

Kvalita provedení

Hlavním znakem naší práce je KVALITA.
PRECIZNOST je pro nás samozřejmostí.

NAPIŠTE NÁM

Při větších odběrech poskytujeme po dohodě s odběratelem
slevy dle množství a skladby sortimentu